Obethin

Obethin Obethin
Zhubněte zdravě
a bez vedlejších účinků.
Facebook Koupit Obethin 499,- více Domů
OBETHIN™ je nový doplněk stravy, který vám pomůže
rychle zhubnout, posílit zdraví s zvýšit sebevědomí.

Kouzlo nasycení

Nasycení, nebo pocit, že jste plní, hraje důležitou roli na Vaší cestě k hubnutí.  Nikdo nechce jít do postele a o hladu. Trik je v tom přidat něco do svého jídelníčku, co vám umožní jíst malé porce bez bodavé bolesti z hladu.  OBETHIN™ je tím pomocníkem při Vaší snaze zhubnout.  Pokud budete jíst menší porce, pak budete hubnout. To všechno dává smysl.

Jsou nějaké další výhody při užívání přípravku OBETHIN™?

Bylo prokázáno, že rostlina Konjac, kterou OBETHIN™ obsahuje, nejenže vyvolává pocit nasycení, ale také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a čistí trávicí systém. Jediný způsob, jak pro vás plně využít výhod a možností při Vašem hubnutí, je to vyzkoušet na sobě.

I když moderní věda nyní teprve začíná dokazovat, co domorodci znali po celém světě již několik tisíc let, tak stojí za to OBETHIN™ vyzkoušet.  Takže se zdá, že východní svět měl pravdu v používání konjac kořene jako surovinu, která může pomáhat v boji s obezitou.

Je to pro mě?

No, to je zcela na vás, ale pokud hledáte něco, co vám umožní jíst méně, ale zachovat si pocit sytosti, pak odpověď zní: Ano!.

Co je Glukomannan?

Látka Glukomannan je jednou ze složek úspěšného doplňku stravy s názvem OBETHIN™. Jedná se o  polysacharid vyrobený z kořene rostliny s názvem konjac. Tato rostlina byla používána po staletí v tradiční japonské kuchyni jako zahušťovadlo nebo želatinové činidlo. Rostlina Konjac je v Japonsku tak známá, že má dokonce i svou vlastní přezdívku - "koště střev" - což vám dává docela dobrou představu o tom, jak to funguje. Glukomannan vytváří pocit plnosti tím, že absorbuje vodu a vytváří objemný vlákninový útvar v žaludku.
Obethin - zhubněte s námi za pomocí moderní technologie Obethin - zhubněte s námi za pomocí moderní technologie Obethin - zhubněte s námi za pomocí moderní technologie Obethin - zhubněte s námi za pomocí moderní technologie
Obsahuje účinné látky rostlinného původu, díky kterým sníte méně, a přitom se rychleji zasytíte. Konzumací menších porcí se sníží váš celkový kalorický příjem a rychleji zhubnete. Kromě toho vás přestanou trápit chutě na sladké či tendence přejídat se ve večerních hodinách. Je zdravou součástí vyváženého jídelníčku. Při správném užívání začnete jíst pravidelně malé porce a brzy se přiblížíte ke své vytoužené váze. Pocítíte více energie a posílíte tak i své sebevědomí. Lze vyzkoušet také jako součást detoxikace organismu. Nezáleží na tom, jestli potřebujete zhubnout pár kilo či mnohem víc. Vám pomůže splnit si svůj sen.

Studie

Glucomannan a obezita

Keithley J, Swanson B.
Rush University College of Nursing, Chicago, Ill, USA.

Autoři studovali pacienty, kteří dostali dávky 2-4 g. . za den , aby se pokusili o potvrzení důkazu že glukomannan podporuje hubnutí . Tyto dávky byly dobře snášeny a jsou spojeny s významným snížením tělesné hmotnosti obézních pacientů s nadváhou. Glukomannan funguje tak, že způsobí pocit plnosti žaludku. Glukomannan snižuje vstřebávání tuků a bílkovin a zlepšuje glykemický index. Tobolky OBETHIN™ se prodávají jako doplněk stravy, s obvyklou dávkou na hubnutí1 g třikrát denně a užívají se 15-30 minut před jídlem. Tobolky s obsahem glukomannanu bobtnají velice rychle. Glukomannan způsobuje poklesy hladiny cukru v krvi a neměl by být používán s jinými typy léčby na snížení hladiny cukru v krvi . Glukomannan také snižuje účinnost jiných léků přijatých současně. Autoři zjistili, že pacienti užívající 3 gramy za den po dobu 8 týdnů ztratili více než 2,5 kg tělesné hmotnosti a glukomannan snížil u pacientů i celkovou hladinu cholesterolu. Glukomannan snižuje hladinu LDL - cholesterolu a zvyšuje hladinu HDL - cholesterolu. Glukomannan také zlepšil stav glykémie a dalším efektem glukomannanu byl pokles systolického krevního tlaku. Negativní projevy při užití glukomannanu byly zjištěny pouze mírné nadýmání mírnou nadýmání, plynatost a průjem. Závěr: Glukomannan je bezpečná a účinná látka při boji s nadváhou i u velice obézních lidí.

Tuto výhodu rostliny s názvem Konjac pomalu objevujeme v západním světě, ale tato metoda hubnutí je známá a vyzkoušená po staletí. Již císaři v Číně využívali tuto rostlinu jako dietního pomocníka a prostředek na hubnutí.

Xantanová guma je látka přírodního původu – polysacharid, který produkují specifické bakterie. Pro potravinářské účely se připravuje řízenou fermentací glukózy, sacharózy nebo laktózy. Spolu s dalšími gumami tvoří vysoce stabilní gely.

Alginát sodný je sodná sůl kyseliny alginové (polysachacharid), která se získává z hnědých řas. V biotechnologiích bývají alginátové částice používány běžně např. k imobilizaci buněk či enzymů. Alginát sodný je ve vodě rozpustná látka, která se v přítomnosti vápenatých iontů (či jiných dvoumocných iontů) vysráží a vzniká tak nerozpustný gel (zesíťovaný polysacharid) alginátu vápenatého.